Wyniki Turnieju Strzeleckiego przeprowadzonego w dniu 19 maja 2024 r. na strzelnicy w Damianach o puchary: Wójta Gminy Moskorzew Pana Marcina Wiekiery oraz Wójta Gminy Radków Pana Jarosława Dominika.

Turniej przeprowadzono pomiędzy zaprzyjaźnionymi Klubami Strzeleckimi Moskorzew i Radków, byli również zawodnicy z innych klubów strzeleckich oraz osoby nie zrzeszone. Na listę startową wpisało się 27 zawodników w dwóch kategoriach strzeleckich :

  1. Strzelanie do tarcz na punkty – karabinek:

Puchary ufundował W.G. Moskorzew Pan Marcin Wiekiera.

I- miejsce z wynikiem 77 pkt. zdobył Marek Gacia KS Krasocin.

II- miejsce z wynikiem 74 pkt. zdobył Andrzej Gieroń KS Włoszczowa.

III- miejsce z wynikiem 72 pkt. zdobył Mateusz Groszek KS Moskorzew.

  1. Strzelanie na czas do figurek – pojedynek:

Puchary ufundował W.G. Radków Pan Jarosław Dominik.

I- miejsce zdobył Krystian Przepióra KS Włoszczowa.

II- miejsce zdobył Andrzej Pierzchnica KS Radków.

III- miejsce  zdobył Marek Gacia KS Krasocin.

Ponadto W.G. Moskorzew  ufundował puchar dla Pań za najlepszy wynik w obu konkurencjach, który zdobyła Dominika Dudziec K.S. Moskorzew  zdobywając 18 pkt..

Turniej rozpoczęto o godz. 10.00 a zakończono około godziny 14.00. Uroczystego wręczenia pucharów w imieniu wójtów dokonali Prezes LOK Włoszczowa Pan Andrzej Gieroń, oraz Dyrektor GOK Pan Andrzej Jaworski. Na zakończenie wszyscy uczestnicy turnieju mogli skosztować kiełbaskę z grila. W imprezie brało udział około 40 osób doliczając kibiców.

Zarządy Klubów Strzeleckich Moskorzew i Radków serdecznie dziękują wójtom Panu Jarosławowi Dominikowi i Panu Marcinowi Wiekierze za honorowy patronat nad naszym turniejem, oraz piękne puchary.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Moskorzewie z siedzibą w Chlewicach oraz Koło Strzeleckie Moskorzew i Radków.

 

 

Dyrektor GOK Andrzej Jaworski