Wyniki spławikowych zawodów wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Moskorzew

W dniu 1 maja 2024 roku nad zbiornikiem wodnym Stowarzyszenia Wędkarskiego Karpik w Moskorzewie odbyły się spławikowe zawody wędkarskie zorganizowane przez GOK. Moskorzew z s. w Chlewicach dla członków Stowarzyszenia o puchar Wójta Gminy Moskorzew Pana Andrzeja Walaska.

Po godzinie 14.00 nad zbiornik przybyło 18 zawodników. Po udzielonym instruktarzu i omówieniu zasad i reguł zawodów przez Dyrektora GOK przystąpiono do losowania miejsc.

O godzinie 15.00 wszyscy zawodnicy zajęli swoje stanowiska i rozpoczęła się rywalizacja . Pogoda dopisała, emocji nie brakowało. Zawody zakończono o godzinie 18.30 i przystąpiono do ważenia.

Łącznie złowiono – 38,81 kilograma różnych gatunków ryb ( karp, amur, karaś).

I miejsce z wagą – 13,07 kg zdobył Łukasz Koprowski,

II miejsce z wagą – 6,12 kg zdobył Andrzej Licznerski.

III miejsce z wagą – 4,04 kg zdobył Sebastian Sobieraj.

Ponadto ufundowano dodatkowo puchar za złowienie największej ryby jaką okazał się kart o wadze 2,97 kg, którą złowił Łukasz Koprowski.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mskorzewie ufundowała również nagrody rzeczowe i skromny poczęstunek.

Puchary w imieniu Wójt Gminy Moskorzew wręczył Pan Krzysztof Ptaszek Prezes Stowarzyszenia Karpik , oraz Andrzej Jaworski dyrektor GOK w Chlewicach.

Każdy z zawodników biorących udział w rywalizacji mógł sobie wybrać nagrodę rzeczową zgodnie z przyjętymi regułami zawodów.

Na zakończenie rozpalono grila i wspólnie skosztowano pieczoną kiełbaskę. Imprezę zakończono o godzinie 20.00.

Organizator oraz zawodnicy serdecznie dziękują za wsparcie finansowe naszych zawodów, oraz miłe spędzenie wolnego czasu.

 

Dyrektor GOK Andrzej Jaworski